Старши-треньорът на Царско село Никола Спасов сподели мнението си след поражението на своя отбор с 2:3 от Локомотив Пловдив по-рано тази вечер на стадион „Славия”.

„Имахме много проблеми в състава. Данчо Минев се разболя. Определено повлия на играта на отбора. Основната причина е, че липсваше увереност при статичните положения. Локомотив ни надигра при статичните положения. Положителното е, че завършихме достойно мача. Беше трудно да осъществяваме атаки при тези високи играчи. През първото полувреме също не стояхме зле. През втората част след влизането на Андерсон станахме по-агресивни и атрактивни. Надявам се следващите мачове да изглеждаме много по-добре. Неуверена игра има и на вратаря. Трябва да излиза по-смело на тези центрирания. Хората, които играха се представиха достойно. Дадоха всичко от себе си момчетата. Синхронът се постига с времето.”