Отборът на Царско село, който се състезава в елитната група U19, удари Пирин в Благоевград с класическия резултат 3:0. Само преди няколко дни „орлетата“ победиха ЦСКА с 5:2.

Воденият от Владислав Вутов тим взе трета победа след подновяването на шампионата в елитната група и вече заема 13-то място в класирането. Така, само за няколко кръга, отборът спечели толкова точки и отбеляза толкова голове, колкото през есента.

Направилият дебют за мъжкия отбор Хари Денков отбеляза първия гол в 22-ата минута с удар от далечно разстояние. Друг футболист, когото Любослав Пенев също взема при мъжете, Димитър Петров удвои в 26-ата минута след подобно на Денков изпълнение. Крайното 3:0 оформи Владислав Иванов в 68-ата минута.

ЦАРСКО СЕЛО: 12. Кирил Трохаров, 13. Алекс Любенов, 93. Делян Георгиев – капитан (75 – Ростислав Бибов), 44. Стоян Попов, 4. Добрин Денев, 8. Мартин Попов (44- Георги Цветков), 21. Димитър Петров, 17. Хари Денков (75 – 22. Васил Даганов), 21. Владислав Иванов, 26. Кирил Сашов (75 – 2. Доменик Маринов), 9. Кристиян Костадинов (75 – Кристиян Тодоров)