Отборът на Етър записа първата си победа за сезона, след като изкова много труден, но и ценен успех над гостуващия Царско село с минималното 1:0 в отложен двубой от 14-ия кръг на efbet Лига днес. Преслав Боруков отбеляза единственото и победно попадение в 11-ата минута. И двата тима завършиха срещата с по 10 души след червените картони за Свилен Щерев в 62-ата и Божидар Васев в 64-ата минута.

Въпреки тази победа момчетата на Александър Томаш остават последни в класирането, но вече имат 7 точки в актива си и са само на една зад 13-ия Славия. „Белите“ обаче имат 2 мача по-малко. Царско село пък продължи тежката си серия от загуби, като възпитаниците на Любослав Пенев нямат спечелена точка в 4 поредни мача. В тях те дори не са отбелязали и попадение. "Царете" остават 9-и с 13 пункта.

Всичко най-интересно от двубоя и отзивите след него можете да видите във видеото.