Левски приема Царско село в неделния ден (23 август) в мач от 3-ия кръг на efbet Лига. Двубоят е с начален час 17:45 и можете да го наблюдавате по DIEMA SPORT, а в Gong.bg да проследите на живо всичко най-интересно минута по минута.

"Сините" са без победа у дома в 8 мача през 2020 година във всички турнири, Ивайло Найденов е наказан след червения картон срещу Арда Кърджали, заради травми извън групата останаха Симеон Славчев и Илия Димитров. В разширения състав попадна Деян Иванов, който преди дни преподписа договора ди с Левски.
От клуба съобщиха, че са получили над 100 000 евро дарения от феновете.

В дните преди срещата интерес към Холмар Ейолфсон прояви турският Трабзонспор. Янис Каргас пък официално напусна "сините".

В Царско село ще могат да разчитат на голямата си звезда Уесли Ната, който изтърпяваше наказание от миналия сезон. Срещу Монтана в предишния кръг тимът на Любо Пенев записа първо равенство от 13 срещи насам. Отборът няма загуба след първите два кръга на първенството.