Футболистът на Царско село Димитър Костадинов, който получи контузия по време на двубоя с Левски (1:1), е доста по-сериозна от очакваното. В края на първото полувреме той падна на рамото си и го извади. Няколко минути на него му бе оказвана лекарска помощ край тъчлинията.

Наложи се обаче по време на почивката за него да се погрижат и медиците на Левски. Линейката на стадион „Георги Аспарухов“ пък пристигна пред тунела на сектор В и Костадинов влезе в нея, за да получи помощ и да бъде установено състоянието му. Днес му предстоят по-обстойни прегледи, които да покажат колко време ще трябва да се възстановява офанзивния полузащитник.

Антон Узунов
38 снимки

21-годишният Костадинов има 14 изиграни мача за Царско село в първенството, в които вкара 5 гола. Той е собственост на втородивизионния Септември София.

След силните си изяви обаче е много вероятно през лятото той да премине в по-голям клуб. Смята се, че интерес към Костадинов не липсва, като столичния ЦСКА следи изявите изкъсо.